Rejestracja kandydatów na studia

Do poprawnego działania strony wymagane jest włączenia java scriptu.

Zmiana terminarza rekrutacji

2020-05-22 13:45, Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

 Zachęcamy do zapoznania się ze zmienionym terminarzem rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 w UŁ.

Rozpoczęcie rejestracji 1 czerwca 2020 r.

Wysokość opłaty za postępowanie rekrutacyjne

2020-05-22 13:15, Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

Opłata rekrutacyjna na studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie wynosi - 85 zł za każdy kierunek/specjalność.

UWAGA!!! Aby wziąć udział w rekrutacji na danym kierunku/specjalności należy uiścić opłatę rekrutacyjną najpóźniej ostatniego dnia zapisu wynikającego z daty podanej przy wybranym kierunku/specjalności na indywidualny numer konta bankowego, który generuje się po zarejestrowaniu się w IRK. Opłata pojawia się na koncie kandydata od 1 do 5 dni roboczych po wpłacie.

Zapraszamy do zapoznania się z Zarządzeniem Rektora w sprawie opłaty za postępowanie rekrutacyjne dla kandydatów na studia wyższe w UŁ w rekrutacji na rok akademicki 2020/2021

Rekrutacja na rok akademicki 2020/2021 - studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie

2020-05-22 13:00, Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami przyjęć na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w Uniwersytecie Łódzkim w roku akademickim 2020/2021 ze zm. oraz Regulaminem postępowania rekrutacyjnego na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w Uniwersytecie Łódzkim ze zm.

Do otwarcia pliku wymagany jest program Adobe Acrobat Reader lub jego odpowiednik.

Terminy rekrutacji na Uniwersytecie Łódzkim- studia pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie

2020-05-22 12:45, Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 w UŁ ze zm.

Z uwagi na panującą w kraju sytuację wskazane przy kierunkach terminy mogą ulec zmianie.

Do otwarcia pliku wymagany jest program Adobe Acrobat Reader lub jego odpowiednik.

Uchwała w sprawie uprawnień laureatów i finalistów olimpiad

2020-05-22 12:30, Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

Uchwała w sprawie uprawnień laureatów i finalistów olimpiad stopnia centralnego w roku akademickim 2020/2021 oraz ze zmianami do uchwały

Do otwarcia pliku wymagany jest program Adobe Acrobat Reader lub jego odpowiednik.

Uniwersytet Łódzki. Studiuj z nami!

2020-05-22 12:15, Centrum Promocji

 Wiosna zawsze była dla nas okresem intensywnych spotkań z Wami, uczniami - podczas targów edukacyjnych, naszych wizyt u Was w szkołach, Waszych przyjazdów na zajęcia do nas na uczelnię, na wydarzeniach organizowanych w ramach Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi lub podczas mniejszych Festynów Naukowych i przy wielu innych okazjach. Niestety, sytuacja epidemiologiczna w kraju uniemożliwiła nam teraz bezpośrednie wsparcie w wyborze idealnych studiów. Chcemy jednak pozostać z Wami w kontakcie, dlatego stworzyliśmy fanpage, na którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje - o kierunkach studiów i naszych wydziałach, o rekrutacji, o stypendiach, akademikach. Zapraszamy na UŁ!

 

Uniwersytet Łódzki – studiuj z nami

 

Śledząc fanpage poznacie naszych wykładowców, studentów, pokażemy Wam też czym się zajmujemy, co lubimy i co robimy oprócz zajęć - bo nie tylko nauką student żyje.

Jaki jest UŁ? To niemal 15 000 miejsc na I roku, kilkadziesiąt kierunków – od literatury i historii, przez prawo, psychologię, biologię i ochronę środowiska do informatyki, matematyki i fizyki. Stypendia, staże w dużych firmach i możliwość znalezienia pracy jeszcze przed obroną dyplomu. Kampus, na którym wszędzie jest blisko i świetne warunki sportowe.

Ale wiecie co jest u nas najlepsze? Wy! To wszystko powyżej byłoby nieważne, gdyby nie 30 000 studentów i wykładowców, którzy tworzą Uczelnię. Chcesz się usamodzielnić i rozwinąć? Zapraszamy.

Do zobaczenia!

studiuj z nami

Uniwersytet Łódzki

Wszystkie prawa zastrzeżone ©2020

Kontakt: rekrutacja@uni.lodz.pl

Version 2.1.4, 2010-05-21 (svn: 1414) v(6)