Studia podyplomowe - 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Prawo nowych technologii – obsługa biznesu i sektora publicznego

Szczegóły
Kod ZP05_PNT
Jednostka organizacyjna Wydział Prawa i Administracji
Forma studiów Niestacjonarne
Poziom kształcenia Podyplomowe
Języki wykładowe polski
Minimalna liczba studentów 35
Limit miejsc 60
Czas trwania 2 semestry
Opłaty 6200,00zł lub dwie raty po 3100,00zł. Posiadacze Karty Absolwenta UŁ otrzymują 10% zniżki!
Adres komisji rekrutacyjnej Wydział Prawa i Administracji, ul. Kopcińskiego 8/12; 90-232 Łódź; pok. 3.69 (III piętro) email: nowe.technologie@wpia.uni.lodz.pl
Godziny otwarcia sekretariatu 9.00 - 15.00
Adres WWW https://www.wpia.uni.lodz.pl/prawo-nowych-technologii
Wymagany dokument
  • Wykształcenie wyższe
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

Minione tury w tej rekrutacji:
  • Tura 1 (05.06.2024 10:00 – 15.10.2024 23:59)

Opis studiów

Studia mają za zadanie pogłębienie wiedzy, umiejętności i kompetencji słuchaczy w zakresie prawnych uwarunkowań funkcjonowania nowych technologii. Zasadniczym celem studiów podyplomowych „Prawo nowych technologii – obsługa biznesu i sektora publicznego” jest doskonalenie zawodowe osób zajmujących się obsługą prawną przedsiębiorstw i sektora publicznego w zakresie wdrażania i wykorzystywania nowych technologii, zarządzania danymi, zarządzania bezpieczeństwem informacji, w tym osób zapewniających wsparcie prawne w zakresie handlu elektronicznego, systemów sztucznej inteligencji, dostarczania i utrzymywania szeroko pojętych e-usług

Program studiów

Wykładowcy

 

Adresaci studiów

To studia skierowane głównie do radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, prawników obsługujących przedsiębiorstwa technologiczne i produkcyjne, prawników wspierających rozwiązania techniczne i organizacyjne w sferze cyberbezpieczeństwa, pracowników sektora publicznego zatrudnionych przy wdrożeniach informatycznych i realizacji zadań publicznych w ramach usług e-administracji. 

Organizacja zajęć

Zajęcia będą odbywały sie w formie on-line w soboty i niedziele, dwa razy w miesiącu, w okresie od października do czerwca (2 semestry).

Rozkład zjazdów w roku akademickim 2024/2025

Rekrutacja

Warunkiem przyjęcia jest posiadanie dyplomu ukończenia studiów wyższych (tytuł licencjata, magistra lub inżyniera) dowolnego kierunku i złożenie wymaganych dokumentów. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wymagane dokumenty

  • poświadczona przez UŁ kserokopia dyplomu ukończenia studiów lub jego odpisu wydanego przez uczelnię - oryginał przedstawia się wyłącznie do wglądu,
  • podanie o przyjęcie na studia,
  • kwestionariusz osobowy.


Dokumenty rekrutacyjne należy pobrać ze strony IRK a następnie uzupełnić i przesłać przez swoje konto w systemie IRK. Wersje papierowe z podpisami kandydata należy dostarczyć osobiście do sekretariatu studiów:

Wydział Prawa i Administracji UŁ

ul. Kopcińskiego 8/12

90-232 Łódź

pok. 3.69 (III piętro)

lub przesłać pocztą tradycyjną na ww. adres z dopiskiem Studia podyplomowe "Prawo nowych technologii-obsługa biznesu i sektora publicznego"

Zaakceptowana informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych dla osoby uczestniczącej w rekrutacji elektronicznej na studia podyplomowe została złożona przed założeniem konta w IRK. Wersja papierowa nie jest wymagana.

Opłaty za studia

6200,00zł za cały tok studiów lub dwie raty po 3100,00zł. Posiadacze Karty Absolwenta UŁ otrzymują 10% zniżki!

 

Kontakt

dr hab. Marlena Sakowska-Baryła, prof. UŁ - kierownik studiów

mgr Aleksandra Staniucha-Andrejkow - specjalista ds. administracji

tel. (42) 635-46-04

email: nowe.technologie@wpia.uni.lodz.pl