Studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie - 2024/2025

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu studia stacjonarne drugiego stopnia

Szczegóły
Kod DUCHKF_16
Jednostka organizacyjna Wydział Chemii
Kierunek studiów chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu
Forma studiów Stacjonarne
Poziom kształcenia II stopnia
Profil studiów ogólnoakademicki
Języki wykładowe polski
Minimalna liczba studentów 20
Limit miejsc 40
Czas trwania 4 semestry
Wymagany dokument
  • Wykształcenie wyższe
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy.

(pokaż minione tury)

Nabór trwa do wypełnienia limitu przyjęć

Wymagane dokumenty

Kandydaci na studia składają wymagane dokumenty w formie papierowej w terminie wynikającym z terminarza rekrutacji:

  • formularz ankiety osobowej - wydrukowany z systemu i podpisany przez kandydata - ankieta jest możliwa do pobrania odrębnie z każdego kierunku, na który zapisał się kandydat - należy zwrócić uwagę na nazwę kierunku (formularz ankiety osobowej znajduje się na koncie kandydata w zakładce "Zgłoszenia rekrutacyjne" przy danym kierunku -> "Dokumenty i dalsze kroki")
  • zdjęcie w formie papierowej - spełniające wymogi określone dla zdjęć do dowodów osobistych;
  • oryginał i kserokopia dyplomu/odpisu wydanego przez uczelnię (oryginał/odpis dyplomu zostanie po poświadczeniu zwrócony kandydatowi po zakończeniu rekrutacji w terminie i miejscu wskazanym przez Wydział); 
  • oryginał i kserokopia suplementu wydanego przez uczelnię (suplement zostanie po poświadczeniu zwrócony kandydatowi po zakończeniu rekrutacji w terminie i miejscu wskazanym przez Wydział);
  • w przypadku braku suplementu do dyplomu (dla kandydatów z dyplomem sprzed 2005 r.) - wyciąg z indeksu poświadczony przez macierzystą uczelnię;
  • zaświadczenie o uzyskanej średniej ze studiów wyższych;
  • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do studiów na wybranym kierunku, poświadczone przez lekarza medycyny pracy (lista podmiotów wykonujących nieodpłatnie badania lekarskie kandydatów do szkół wyższych w województwie łódzkim) - skierowanie wraz z drukiem zaświadczenia do pobrania na koncie kandydata w zakładce "Zgłoszenia rekrutacyjne" przy danym kierunku -> "Dokumenty i dalsze kroki";

Terminy i miejsce składania dokumentów

Kandydaci zakwalifikowani powinni jak najszybciej złożyć komplet wymaganych dokumentów (rekrutacja trwa do wypełnienia limitu przyjęć, nie dłużej jednak niż do 24 października):

Adres:

Wydział Chemii UŁ

ul. Tamka 12

91-403 Łódź

Dziekanat Wydziału Chemii - sala nr 1-011

Terminy:

15.10.2024 (wtorek) godz. 9.00-13.00

17.10.2024 (czwartek) godz. 9.00-13.00

21.10.2024 (poniedziałek) godz. 9.00-13.00

22.10.2024 (wtorek) godz. 9.00-13.00

24.10.2024 (czwartek) godz. 9.00-13.00

30.10.2024 (środa) godz. 9.00-13.00

Kontakt do podkomisji:

e-mail: rekrutacja@chemia.uni.lodz.pl

numer telefonu: 42 635-58-58 (kontakt możliwy w dniach i godzinach dyżurowania podkomisji rekrutacyjnej)

 

Zasady kwalifikacji

Dla absolentów studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich kierunków: Chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu, Chemia kosmetyczna, Analityka chemiczna, Chemia oraz kierunków o pokrewnych programach.

Na podstawie złożenia wymaganych dokumentów, w przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń ocena na dyplomie plus średnia ocen ze studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich kierunku chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu, chemia kosmetyczna, analityka chemiczna, chemia lub kierunków o pokrewnych programach.

Niezbędne jest złożenie dyplomu ukończenia studiów wraz z suplementem zawierającym program studiów z wykazem godzin dydaktycznych, punktów ECTS i ocen. W przypadku braku suplementu należy przedstawić wyciąg z indeksu poświadczony przez macierzystą uczelnię.

Do kwalifikacji dopuszczeni będą tylko ci kandydaci, którzy zrealizowali program studiów pierwszego stopnia dający możliwość wypełnienia w trakcie studiów drugiego stopnia efektów uczenia się stawianych absolwentowi studiów pierwszego stopnia na kierunku Chemia kosmetyków i farmaceutyków z elementami biznesu (do ok. 200 godzin różnic programowych do uzupełnienia w ciągu dwóch lat). Podejmując decyzję o przyjęciu tych kandydatów Podkomisja Rekrutacyjna określa różnice programowe, które kandydat powinien uzupełnić w trakcie trwania studiów.